4 Spatium Kreacja Przestrzeni - Ogrody - Wnętrza - Radom - Architektura Krajobrazu
 
  

O firmie

     Spatium Kreacja Przestrzeni to radomska firma, której głównym celem jest opracowywanie profesjonalnych projektów dotyczących architektury krajobrazu oraz ogrodów i aranżacji wnętrz jak również realizacja terenów zieleni. Pracujemy w każdej skali począwszy od ogrodów prywatnych, zieleni przy firmach poprzez zieleń miejską, skwery oraz parki. Zajmujemy się również ogrodami wertykalnymi i zielonymi ścianami we wnętrzach. Wykonujemy również inwentaryzacje zieleni (inwentaryzacje dendrologiczne) zarówno zabytkowych parków jak i terenów pod przyszłe inwestycje oraz pasów drogowych.

     Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem przy ścisłej współpracy z inwestorem, uwzględniając jego potrzeby oraz upodobania estetyczne. Dużą uwagę poświęcamy na funkcjonalność założeń by walory estetyczne nie były jedynymi atutami. Stosując zasady kompozycji, dobierając odpowiednie gatunki roślin oraz materiały i detale stworzymy dla Państwa harmonijną przestrzeń, wpisującą się w otaczający krajobraz, będącą jednocześnie integralną częścią istniejącej zabudowy.

     Zdobyte umiejętności plastyczne oraz wyższe wykształcenie w zakresie architektury krajobrazu, a nade wszystko pasja oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, śledzenie trendów i nowości na rynku dają gwarancję profesjonalnego opracowania i wykonania tematu.

Działamy głównie na terenie Radomia i w okolicach miasta Radom ale jeśli inwestor nas przekona - dotrzemy w każde miejsce...

 

 

 

na górę