4 Spatium Kreacja Przestrzeni - Ogrody - Wnętrza - Radom - Architektura Krajobrazu
 
  

O mnie

     Właścicielem firmy i projektantem jest dyplomowany architekt krajobrazu, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz absolwent Liceum Plastycznego im. Józefa Brandta w Radomiu. Lubię współpracować z ludźmi wymagającymi, ceniącymi sobie różnorodność, otwartymi na odważne propozycje, by projektowane założenia stawały się małymi dziełami sztuki. Swoją pracę wykonuję z wielką pasją i zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań by moje wizje były zgodne z Państwa oczekiwaniami, a przygotowywane koncepcje 2D i fotorealistyczne wizualizacje ułatwiały podjęcie decyzji związanych z realizacją.

Etapy współpracy:

  • Rozmowa z inwestorem pozwalająca ustalić indywidualne oczekiwania oraz warunki współpracy
  • Wizyta w terenie, dokonanie pomiarów, wykonanie szkicu inwentaryzacyjnego oraz dokumentacji fotograficznej (pobranie map geodezyjnych i dostępnych dokumentów)
  • Wykonanie koncepcji i przedstawienie jej klientowi
  • Naniesienie ewentualnych poprawek i zatwierdzenie koncepcji
  • Wykonanie projektu i przekazanie pełnej dokumentacji w zależności od zamówienia
  • Ewentualna realizacja projektu

Moim celem jest tworzenie niebanalnych, pięknych i indywidualnych przestrzeni...

   Odkąd pamiętam, moje zainteresowania skupione były wokół sztuki, przyrody i techniki. Rysunek, malarstwo, rzeźbę, fotografię oraz wiedzę z zakresu historii sztuki rozwijałem już w Liceum Sztuk Plastycznych. Wybierając kierunek studiów połączyłem swoje pasje. Architektura Krajobrazu to nic innego jak sztuka kształtowania piękna w otoczeniu człowieka, za pomocą materiału przyrodniczego. Projektowanie dostarcza mi wiele satysfakcji i daje uczucie spełnienia.

 

Zapraszam do współpracy

architekt krajobrazu
mgr inż. Radosław Pysiak

na górę